Účesy pro vytížené pracující ženy

Vytížené profesionálky potřebují kvalitní účes, který drží a vypadá upraveně. Věnujte vlasům dostatečnou péči, nechte si poradit od kadeřnice, ať vám zvolí účes, který bude vypadat reprezentativně a bude se snadno upravovat. Jaké účesy se tedy hodí do práce?

Obecně volte takové účesy, které působí seriózně, to však neznamená, že musí být nudné. Můžete se s nimi i trochu vyhrát. Nejlepší jsou takové, při kterých máte vlasy z obličeje a působí, že jste si s nimi daly práci, i když to tak vůbec nemusí být.

A kde si hledat inspiraci na účes, který bude vypadat skvěle a vydrží po celý den? No přece na internetových stránkách android Kasino, kde najdete důvěryhodné informace a odborné rady. S trochou štěstí natrefíte i na podrobné návody, jak si vámi zvolený účes vytvořit.

1. Mikádo

Nesmrtelná klasika, ušetří vám ráno čas a vypadá vždy upraveně. Stačí jen vysušit, krásně samo drží tvar.

2. Drdol

Drdol vždy vypadá elegantně, i když jeho úprava trvala jen chvíli. Můžete zvolit vysoce vyčesaný, nebo naopak volný nízký, všechny budou vypadat dobře a zvýrazní kontury obličeje. Krásně se doplňuje s výraznými náušnicemi.

3. Klasický culík
Myslíte si, že culík je jen na sport? Omyl, může být i velmi elegantní. Uhlaďte vlasy, zavažte gumičkou a nakonec vytáhněte jeden pramen, kterým omotejte gumičku a upevněte sponkou.

4. Cop

Copy nejsou jen pro školačky, můžou je nosit i “business” ženy. Můžete zkusit francouzský cop nebo volnější na straně. Má různé variace, jako holandský rybí a další. Skvěle i zakryje neumyté vlasy.

5. Na kluka

Pokud máte jemné vlasy, které nikdy nevypadají rozpuštěné upraveně, zkuste se nechat ostříhat “na kluka”. Klasický francouzský účes je velmi chic, vlasům dodá objem a vitalitu. Bude se vám snadno upravovat a ušetříte čas každé ráno.

6. Na rovno

Velmi slušivý je také klasický rovný uhlazený look s pěšinkou uprostřed. Použijte ochranu před teplem a postupně vyžehlete pramen po pramenu. Vlasy budou držet, i když jsou rozpuštěné a budou vypadat upraveně.

7. Koruna z copu

Zapleťte cop ze širšího pramene po straně a připněte ho sponkou na druhé. Bleskurychlý elegantní účes je hotový.