Lesklé vlasy na party

Čeká vás důležitý večírek, na kterém chcete zazářit? Outfit a makeup nebudou vypadat tak dobře, pokud nevěnujete péči také vlasům. Ideální je, když začnete s čerstvými umytými vlasy, budou se vám lépe stylovat. O vlasy pečujte průběžně, jezte zdravě a hodně pijte, pravidelně je zastřihujte a budou stále v dobré kondici. Přinášíme vám tipy, jak je před party upravit, aby byly ještě krásnější.

Péče ve sprše

Použijte hydratační péči, nebo řadu pro lesk vlasů. Dopřejte si masku pro extra hydratace, aby vlasy byly pěkně hebké. Pořádně promasírujte vlasovou pokožku, aby byla prokrvená a vlasy dobře vyživené. Na závěr vlasy opláchněte studenou vodou nebo trochou octa pro extra lesk.

Příprava na styling

Mokré vlasy vysušte vlasy ne ručníkem, ale bavlněným tričkem, které vlasy nezbaví přirozené hydratace. Použijte sérum nebo krém pro lesk. Pokud máte více času, můžete si udělat před mytím olejový zábal. Zahřejte v mikrovlnce nebo ve vodní lázni kokosový, olivový nebo jiný olej, naneste do celé plochy vlasů a nechte působit půl hodiny. Poté umyjte šamponem. Můžete také použít barevný šampon v podobném odstínu vašich vlasů, který zvýrazní barvu a dodá maximální lesk.

Styling

Pokud si nestíháte vlasy před večírkem umýt, použijte suchý šampon. Ten však zmatňuje, tak do délek také aplikujte sprej pro lesk nebo suchý olej. Pro extra péči a lesk můžete použít tekuté hedvábí nebo trochu arganového oleje. Pro sexy uhlazený look použijte žehličku, pro lesklé vlny žehličku nebo kulmu. Pokud máte krepaté nebo zničené vlasy, nejprve je vyfénujte přes kulatý kartáč, aby se konečky zatáhly. Téměř suché vlasy dofoukejte studeným vzduchem. Poté upravte žehličkou nebo kulmou.

Kvalitní technologie

Snažte se používat moderní přistroje se silikonovou nebo ionickou technologií, která tolik neničí vlasy a budou se hezky lesknout. Na trhu existují také vlasové přístroje, které obsahují extrakt z aloe vera nebo jiné výživné látky, které přímo aplikují do vlasů při jejich použití.

Jestliže máte vytvořený účes, který se vám líbí a jste s ním spokojení, nezapomeňte jej správně zafixovat, než se vydáte do společnosti. K tomu vám poslouží silně fixační vlasový sprej. Účes se vám tak nepohne ani při hraní iphone Kasino. Nejlepší je si také lahvičku přibalit s sebou do kabelky a průběžně kontrolovat, zda vše drží tak, jak má.